Rodzaj obiektu:
Szukaj po nazwie:
Cena do:

Zespół domków Angela to coś na co czekamy z tęskonotą przez cały prawie rok


Będąc nad naszym morzem, doskonałym miejscem na urlop jest część zachodnia naszego wybrzeża. Pobierowo noclegi, to jedno z niezwykłych miejsc które można polecić. Tam są zróżnicowane warunki infrastruktury turystycznej, od bardzo dobrej do idealnej. Więc w tak cudownej mieścinie jak Pobierowo kwatery są na każdym kroku. Można przede wszystkim polecić Dom Gościnny Angela na ulicy ul. Kościuszki 4. Jest to całoroczny obiekt w ślicznym terenie, położony około 250 metrów od Bałtyku. Pobierowo domki drewniane z bala, to także domena Domu Gościnnego Angela, na której terenie są sympatyczne domki przeznaczone dla noclegu do 6 osób.Informacja i rezerwacja: Pobierowo, ul. Kościuszki 4, tel. 091 386 43 04 - kom. 0 609 445 416. Zapraszamy !

Zapraszamy na stronę www.angela-pobierowo.pl


Inne wybrane prace o podobnym temacie:
Łazy  - noclegi, ceny, informacje o Łazach.

    
  • Atrakcyjny Kazimierz - plaża
    Co się nocami na tej plaży działo w zeszłym roku !!! Już pierwsze efekty...
  • Balcerowitz - mały gigant
    Gdyby tak dobrze pomyśleć, to mogła by to być najbogatsza miejscowość w...
  • Magnus - Zamek
    Zawszel ubię wpadać do tej mieściny. Darłowo całe jest super. Tam czuję...
  • Tomuś - Mały gigant
    Trochę mnie zmyliło to określenie Mały gigant. Jednak rzeczywiście z 86...
  • Mociu - Charakterystyka
    To dzieci mają przerąbane. Brak rówieśników chyba jest faktem. Bo gdy...

Przyjaciele serwisu: Ośrodki kolonijne Karpacz Ośrodki wczasowe Jastarnia Apartamenty Świeradów Zdrój Domy wypoczynkowe Szczyrk Hotel Ogonki
Łazy są niewielką zakątkiem leżąca w bardzo wyjątkowej okolicy jeziora i morskiego brzegu. Jezioro ogranicza rejon od południa a na północy rozciąga się otwarte morze. złocista plaża stosunkowo niewielu urlopowiczów i bliskość do większych domów sprawia że odpoczynek w Łzach staje się przyjemny. Naturalne piękno dziewicza środowisko współżyją tutaj z ze społecznością i znosi najazdy wczasowiczów w których sercach pozostają miłe wspomnienia. ogromne ścieżki wycieczek i rowerowe udostępnia aktywny relaks a plaża dogadza grze w piłkę czy frisbee z przyjaciółmi. Wędkarze będą zadowoleni możliwością łowienia ryb – Jamno jest wzbogacone w różne gatunki – węgorze szczupaki lub płoć to tylko nieliczne z wielu gatunków. zadowalająco rozwinięta baza turystyczna zapewni nam cudowny pobyt łącznie ze bardzo dobrymi posiłkami o które prosto w Łazach.