Aquapark Holiday Camping

Park wodny na terenie dużego kompleksu turystycznego w Łazach, funkcjonujący całkowicie na świeżym powietrzu. Aquapark Holiday Camping Resort mocno stawia na rozrywkę dla całej rodziny, co najlepiej widać po liczbie i zróżnicowaniu dostępnych atrakcji. Basen jest otwarty dla wszystkich, również gości z zarezerwowanym zupełnie gdzieś indziej noclegiem nad morzem.

Znakiem firmowym Aquaparku Holiday Camping jest duży, wodny plac zabaw pod chmurką. Atrakcji dla dzieci jest tutaj całe multum. Pierwsze, co się rzuca w oczy, to zjeżdżalnie. Można tutaj skorzystać z sześciu różnych ślizgawek - od prostej i stosunkowo krótkiej rynny, przez 18-metrową zjeżdżalnię rodzinną czy wijącą się przez 47 m krętą “Anakondę”, aż po mierzącą 88 metrów długości Zjeżdżalnię Multimedialną. Ta ostatnia zasługuje na szczególną uwagę ze względu na dodatkowe efekty dźwiękowe i wizualne w trakcie dynamicznego ślizgu. Ponadto można tutaj liczyć m.in. na armatki wodne, nadmuchiwaną kopułę czy 4 wanny jacuzzi.

Powyższy plac zabaw to jedna część parku, drugą stanowi strefa rekreacyjna. Tutaj Aquapark Holiday Camping oferuje basen z podgrzewaną wodą i przeciwprądem, dwa brodziki dla dzieciaków - o głębokości 60 i 110 cm, ten drugi wyposażony w 7-metrową zjeżdżalnię - urządzenia do hydromasażu, kolejne jacuzzi czy małą salę do zabiegów masażu oraz saunę suchą.

Ponadto na terenie Aquapark Holiday Camping Resort Łazy znajdują się jeszcze boiska do piłki plażowej (siatkówka), siłownia terenowa czy wypożyczalnie rowerów oraz quadów.

Dodaj opinię

Ceny biletów do Aquaparku Holiday Camping:

  • każda wejściówka bez limitu czasowego, po 50 zł/os.
  • dzieci do 2. roku życia bezpłatnie
  • 15 min suchego hydromasażu: 20 zł za zabieg
  • 30 min w saunie suchej: 20 zł
  • dla gości spoza ośrodka aquapark czynny w godzinach 10:30-18:30
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niezwykle rozbudowany plac wodnych zabaw na świeżym powietrzu. W razie zamknięcia kąpielisk na plaży w Łazach, Aquapark Holiday Camping Resort będzie doskonałą alternatywą. Mnóstwo różnych zjeżdżalni i innych atrakcji dla dzieci, podgrzewana woda, wreszcie kilka jacuzzi i innych możliwości w strefie relaksu. Wejściówki do aquaparku HCR są bez ograniczeń czasowych.

Aquapark Holiday Camping adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Aquapark Holiday Camping, zobacz gdzie w Łazach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Aquapark Holiday Camping.
Ceny biletów / cennik wejść do Aquapark Holiday Camping. Redakcja serwisu www.xn--azy-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50 zł
    Aquapark Holiday Camping cena biletu normalnego: 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Aquapark Holiday Camping opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij